DLH1968 V1

| Panelmodell | DLH1968 V1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LiteMax |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| DLH1968 V1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 376.3×301.1 mm |
| Översikt | 396×324 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 80% |
| Respons tid | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LiteMax DLH1968 V1.
LiteMax DLH1968 V1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LiteMax DLH1968 V1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LiteMax DLH1968 V1 eller andra LiteMax LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LiteMax DLH1968 V1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LiteMax DLH1968 V1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LiteMax DLH1968 V1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LiteMax DLH1968 V1 eller andra LiteMax LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LiteMax DLH1968 V1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "DLH1968 V1"
- LiteMax DLH1968 V1
- DLH1968 V1 datablad
- DLH1968 V1-bild
- DLH1968 V1 pris
- DLH1968 V1-distributör

